Filma Random
BETA 50%

Me Titra

Kohet tashme kane ndryshuar! Nuk ka me pagese per te ndjekur filmin apo serialin tuaj te preferuar. Filma me titra shqip do te mund te ndiqni nga ky website. Ne kemi punuar dhe do te vazhdojme te punojme sa me shume per t’u percjelle ju kualitetin me te mire te mundshem te tipit full high definition. Vetem ne kete menyre ju do te keni mundesine te shikoni filmin tuaj te preferuar me cilesi maksimale dhe te perjetoni momentet me te bukura te tij.

Nuk eshte me nevoja per te blere dekoder, apo per te rinovuar karten tuaj te dekoderit. Tashme fale ketij website ju mund te shikoni filma me titra shqip falas. Ketu do te transmetohen filmat e koheve me te fundit, si dhe filma me te vjeter, qe kane patur shikueshmeri te lare.

Nese ju deshironi te shihni nje film dhe ai nuk ndodhet ne kete website, atehere mund ten a kontaktoni ne emailin tone te kontatit dhe ne do punojme qe tua sjellim ju sa me shpejt te jete e mundshme.

 Cdo gje eshte e mundur per ju nga ne.

Gjithashtu ne, pasi kemi verejtur nje shikueshmeri te larte te filmave indiane ne shqiperi, gjithashtu kemi menduar tu sjellim ju edhe filma indiane. Nder do me te famshmit dhoom 1 dhe dhoom 2. Filma me titra shqip indian dhe shum te tjere do te mund ti gjeni vetem ne kete website.

Pasi kemi vene re nje mungese te transmetimit te emisioneve per femije, ne kemi menduar te sjellim per femijet tuaj edhe filma vizatimore, si dhe emisione dhe aktivitete te ndryshme per ta. 

Filma me titra shqip vizatimore dhe te dubluar vijne enkas pere te edukuar ne menyre sa me cilesore femijet tuaj.

Nese je I apasionuar pas artit dhe natyres, ne gjithashtu do sjellim per ju dokumentare nga kanalet me me fame dhe te ndjekur ne gjithe boten. Nder to do jene edhe dokumentare te xhiruar nga discovery channel, kkanali numer nje per transmetimin e dokumentareve ne te gjithe boten. Shiko filma me titra shqip si dhe dokumentare te dubluar, qe te jene sa me te kuptueshem per ju nga ky website. Mistreci Filma aksion, thriller, horror dhe premiere do jene te pranishem, dhe ne do punojme tju sjellim filmat me te fundit sa me shpejte pper ju. Filma me titra shqip, dokumentare, filma vizatimore te dubluar dhe shume te tjera do keni mundesine ti ndiqni vetem ne kete website. Ne mendojme me te miren per ju, ndaj punojme per tju lene sa me te kenaqur.

 

Komentoni poshte per cdo gje 🙂

Mos Harroni te Komentoni posht ;)

Anonymous

7 months önce

jeni faqja me e mir vetm kshtu vazhdoni

Anonymous

6 months önce

Na keni knaq

Anonymous

6 months önce

faleminderit qe na jepni mundesine te shohim filmat me te fundit

Unknown

5 months önce

how i can see a movie and why when i search for a movie i can see it

kitty kaulitz

5 months önce

how can i see movie in this page and why when i search one movie you can fined ?

kitty kaulitz

5 months önce

how can i see a movie in this page and why when im search for a movie cant findet ??

Anonymous

5 months önce

Super

Beqir Musolli

5 months önce

super

Anonymous

5 months önce

super

Anonymous

5 months önce

super

Anonymous

4 months önce

perfect

gabriel

4 months önce

pse se keni qit filmin Pan

Anonymous

3 months önce

super jeni

Anonymous

3 months önce

super page

Anonymous

2 months önce

jeni me te mirettttt

Unknown

2 months önce

the defender desha te shof

Taulant Rira

2 months önce

desha te di a e keni filmin the defender

ortenca mehmeti

2 months önce

super filma

Anonymous

2 months önce

super mut

Hasan Sallata

1 month önce

Nuk ka gje me te bukur. Ju lumte.

Na Ndiqni ne Facebook

Filmat e Rekomanduara