Filma Random
BETA 50%

Highway to Havasu (2017) +18

Aventurë, Erotik, Komedi

Gjatë pushimeve të pranverës, tre shokë nisen në një udhëtim për në liqenin Havasu. Por a do shkojë gjithçka siç e kanë planifikuar?
shiko filmaMetitrashqip.com eshte nje nga websitet shqitare qe aspiron qe te sjell ne kompjuterin ose monitorin e shtepis tuaj filmat me te fundit dhe serialet me te ri te momentit ne cilesine me te mire. Ju kerkojme ndjese nese disa nga filmat nuk vine ne cilesine qe deshironi por gjithashtu mundohuni te kuptoni deshiren tone te mire per tju sjelle sa me shpejt filmat me te fundit qe dalin ne kinemate boterore dhe kjo ben qe filmi si fillim nuk e ka cilesine e deshiruar pasi merret direct nga kinemate, Pasi filmi eshte I disponushem ne cilesi me te mire dhe e zevendesojme materialin e meparshem me ate te riun. Me besoni qe puna qe bejme me websitin e filmave nuk ka aspak per qellim fitimin po thjeshte eshte nje pune pasjoni pasi stafi perbehet nga njerez qe kan njohuri shume te mira rreth networkut dhe per kete arsye sic mund ta shihni nuk promovojm as nje product apo te reklamojme dicka ..

Qellimi dhe deshira jone eshte qe nje dite faqa jone te jete nje faqe e deshirueshme dhe e pelqyer nga te gjithe duke u bere keshtu zgjedhja juaj e pare.Gjithashtu sic mund te keni lexuar postimet ne faqet ton ate facebook filma me titra shqip dhe metitrashqip.com ne vazhdimisht e ricitojme faktin qe ne jemi te hapur ndaj cdo lloji propozimi nga ana juaj dhe mundohemi ti shqyrtojm te gjitha kerkesat tuaja dhe ti plotesojme ato ne kohe. nje forme tjeter kontakti ku ju mund te kontaktoni me ne eshte dhe tek moduli I faqes qe quhet kontakt ku aty mund te na shkruani per cdo problem,deshire,sygjerim apo propozim qe lidhet me faqen. Ne jemi te vetedijshem qe ne fushen ku ne operojme ka dhe shum shum faqe qe bejne te njejten gje si ne dhe me besoni qe ky fakt nuk na shqeteson aspak pasi sa me shume mudesi zgjedhje te kete aq me shume permirsohet cilesia nga ana jone. gjithashtu kur te vizitoni faqen metitrashqip.com do shikoni qe ne I japim shum me teper perparesi filmave qe dalin tani ne 2017 ose filmave qe jan produkt I 2016 pasi cdo dite e me shume cilesia dhe kualiteti rritet dhe jan produkte qe ja vlen te shikohen. Viti qe lam pas ishte nje vit shum shum I sukseshem per kinematografine e cila ka bere shum produksione qe kan kaluar cdo pritshmeri, Nje vit qe pritet te jet shum I sukseshem per kinematografine eshte dhe viti 2017 ku filma te kategorive te ndrryshme pritet te jene ne horizont te interpretuar nga aktoret me ne ze te momentit, shiko filma qe do te serviren ne faqen tone “metitrashqip.com” sapo te lanchohen ne trreg.
Na Ndiqni ne Facebook

Filmat e Rekomanduara